ZGODY NEWSLETTER:

Uzupełnienie powyższego formularza i kliknięcie przycisku „Zapisz mnie!” oznacza zgodę na otrzymywanie od EFIB dr Magdalena Górecka Akredytowana Placówka Edukacji Ustawicznej (dalej „EFIB”) drogą e-mailową newslettera zawierającego informacje dotyczące EFIB.
Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Państwa danych osobowych jest EFIB, ul. Owsiana 4/1, 61-667 Poznań. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty EFIB drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

ZGODY POD FORMULARZAMI KONTAKTOWYMI, FORMULARZAMI ZGŁOSZENIOWYMI:

Uzupełnienie i wysłanie powyższego formularza oznacza zgodę na skontaktowanie się z Państwem przez EFIB dr Magdalena Górecka Akredytowana Placówka Edukacji Ustawicznej (dalej „EFIB”) w celu przedstawienia oferty lub realizacji zgłoszenia wynikającego z formularza kontaktowego. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Dodatkowe zgody marketingowe:
wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Placówkę Edukacji Ustawicznej EFIB (dalej „EFIB”), drogą elektroniczną, informacji marketingowych o ofertach, produktach lub usługach EFIB.

Administratorem Państwa danych osobowych jest EFIB, ul. Owsiana 4/1, 61-667 Poznań. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu i realizacji zgłoszenia wynikającego z formularza kontaktowego, a w razie wyrażenia dodatkowej zgody również w celu przesyłania Państwu drogą elektroniczną informacji marketingowych EFIB. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

ZGODY POD FORMULARZAMI REJESTRACJI NA SZKOLENIA

Uzupełnienie i wysłanie powyższego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie przez EFIB dr Magdalena Górecka Akredytowana Placówka Edukacji Ustawicznej (dalej „EFIB”) Państwa danych osobowych w celu rejestracji na szkolenia/kursy/konsultacje/zajęcia i jego realizacji. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Dodatkowe zgody marketingowe:
wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez EFIB dr Magdalena Górecka Akredytowana Placówka Edukacji Ustawicznej (dalej „EFIB”), drogą elektroniczną, informacji marketingowych o ofertach, produktach lub usługach EFIB.

Administratorem Państwa danych osobowych jest EFIB, ul.Owsiana4/1, 61-667 Poznań. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji na szkolenie i jego realizacji, a w razie wyrażenia dodatkowej zgody również w celu przesyłania Państwu drogą elektroniczną informacji marketingowych EFIB. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

ZGODY POD FORMULARZAMI REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

Uzupełnienie i wysłanie powyższego formularza oznacza zgodę na przetwarzanie przez Placówkę Edukacji Ustawicznej EFIB (dalej „EFIB”) Państwa danych osobowych zawartych w formularzach i załączonych dokumentach w celu aktualnie prowadzonej przez EFIB rekrutacji na powyższe stanowisko. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Dodatkowa zgoda:
wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFIB dr Magdalena Górecka Akredytowana Placówka Edukacji Ustawicznej EFIB (dalej „EFIB”) moich danych osobowych zawartych w formularzach i załączonych dokumentach na cele przyszłych rekrutacji prowadzonych przez EFIB;

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy