zyczenia-wielkanocne

Radosnej Wielkanocy!

Radosnej Wielkanocy, mokrego dyngusa 💦💦 i oczywiście bogatego Zająca! 🐰🐰🐰 serdeczne życzenia składa ZESPÓŁ EFIB 💙💙💙

grafika informujaca o przerwie wakacyjnej

Przerwa wakacyjna

Od 1 lipca do końca sierpnia biuro Efib będzie nieczynne. To czas pracy nad nowymi programami szkoleń i usprawnianiem organizacji.,

przyklad-bonu-prezentowego-na-dzien-kobiet

Bony prezentowe na Dzień Kobiet

Wiedza to rozwój, ciało to inwestycja. Bony podarunkowe na szkolenia lub treningi w EFIB to doskonały prezent dla bliskich. Dzięki nim pokażesz, jak bardzo zależy Ci na zdrowiu i pasji Twoich ukochanych osób.

Oryginalny prezent walentynkowy

Za dwa tygodnie Walentynki . Chcesz zaimponować swojej drugiej połowie? #zamiastczekoladek (bo wiadomo, że pójdą w boczki) proponujemy prawdziwie oryginalny prezent, którym pokażesz, że zależy Ci na rozwijaniu pasji i na zdrowiu Twojej ukochanej osoby.

grafika-informujaca-o-przerwie-swiatecznej

Przerwa świąteczna w EFIB

W dniach 24.12.2022 do 06.01.2023 biuro EFIB będzie nieczynne. Odpoczywamy i ładujemy baterie dla Was. Na wszystkie wiadomości odpowiemy po powrocie. Zespół EFIB

baner-reklamowy-konferencja-cavaliada-wspolpraca-efib

Zapraszamy na Cavaliadę!

Zapraszamy serdecznie na tegoroczną Cavaliadę, gdzie na Konferencji Metodyczno-Szkoleniowej wykład poprowadzi: dr Magdalena Górecka - "Kształtowanie Zdolności Motorycznych" - czyli o pracy z ciałem w jeździectwie.

młoda kobieta w asanie wojownika na ścieżce w parku jesienią

Sprawdzone sposoby na stres

Przed nami kolejny "długi weekend" . Chcesz odpocząć? Poznaj sprawdzony i prosty sposób na stres. Wciąż, jak na środek listopada, dopisuje nam pogoda . Korzystajmy z uroków złotej jesieni i zadbajmy w tym czasie o niezbędny element treningu, jakim jest relaks.

grupa seniorow wykonuje cwiczenia z teraband pod okiem fizjoterapeutki

Podsumowanie miesiąca #masters w EFIB

🥳Z okazji miesiąca #Masters w @Efib cały październik poświęcony był serii newsletterów zawierających recepty na #zdrowyruch. Było ciekawie prosto i merytorycznie wokół aktywności fizycznej😉 Przypominamy Wam jeszcze raz najciekawsze wpisy, które umieściliśmy także naszym blogu:

Tekst informuje o przerwie wakacyjnej w szkoleniach i warsztatach. W tle zdjęcia ludzi w biurze oraz mężczyzny na tle gór

Przerwa wakacyjna

Jak co roku nasza szkoła z dniem 1 lipca przechodzi w tryb wakacyjny, wracamy do pracy szkoleniowej 6 września. Będziemy mieli dla Was jak co roku paczkę nowości i niespodzianek :)

grafika z wyglądem strony www efib. pasja warsztaty szklenia konsultacje indywidualne trening personalny

NOWA STRONA EFIB

Z ogromną radością oddajemy Ci w użytkowanie nowy serwis EFIB, liczymy że będzie się lepiej z nim działało! Zaglądaj koniecznie na naszego bloga i do galerii po darmową porcję wiedzy :)

grafika informująca o przerwie wakacyjnej w biurze efib

PRZERWA WAKACYJNA

Jak co roku w okresie wakacji biuro szkoleń nie pracuje tak jak zwykle. W tym czasie przygotowujemy nowe szkolenia, materiały i zbieramy siły na kolejny sezon szkoleniowy:) A w tym roku budujemy nową stronę efib.pl by wygodniej Wam było wyszukiwać szkolenia :) Stąd prosimy o kontakt mailowy sukcesywnie będziemy odpowiadać na maile:)

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy