EFIB dr Magdalena Górecka
AKREDYTOWANA PLACÓWKA EDUKACJI

Zapraszamy do kontaktu!

icon

Adres: 

ul. Owsiana 4/1, 61-667 Poznań

icon

Tel.: 

+48 694 655 766

icon

E-mail: 

kursy@efib.pl

icon

Godziny: 

Wt-Pt / 10:00-15:00

icon

lipiec / sierpień biuro nieczynne

icon

Nr konta: 

87 1140 2004 0000 3702 7369 1132

Najczęściej zadawane pytania

Szkolenia przeznaczone są dla każdego fana ruchu, nie tylko instruktorów i trenerów, fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy oraz studentów tych kierunków, mogą brać też udział chiropraktycy, masażyści, instruktorzy różnych form ruchu (np fitness, pilates, joga), trenerzy sportowi i pasjonaci. W opisie każdego szkolenia znajdziesz informację do kogo jest ono adresowane i jakie są podstawowe wymagania. Jeżeli masz wątpliwości, czy możesz wziąć udział w wybranym szkoleniu czy warsztacie, napisz wiadomość z zapytaniem na adres kursy@efib.pl.

Każdy kto ukończył 18 lat i szkołę średnią, pod warunkiem, że trenuje daną dyscyplinę i zna jej podstawy. Kurs instruktora uczy jak nauczać ruchu i trenować daną dyscyplinę dlatego musisz mieć praktykę i określone umiejętności we własnym ciele. W opisie każdego kursu znajdziesz informację do kogo jest on adresowany i jakie są podstawowe wymagania. Jeżeli masz wątpliwości, czy możesz wziąć udział w wybranym kursie, napisz wiadomość z zapytaniem na adres kursy@efib.pl.

Wśród zainteresowanych Kursem Instruktora Jogi często pojawia się pytanie, dlaczego nasza placówka nie jest akredytowana w Yoga Alliance. Jest to nasz świadomy wybór. Nie zdecydowaliśmy się na akredytację Alliance, ponieważ nie jest ona w żaden sposób weryfikowana, polega na wysłaniu dokumentów placówki i regularnych opłatach. Stawiamy na jakość, dlatego nasze akredytacje dodatkowo wiążą się z wyrywkowymi wizytacjami na zajęciach. Jakość całego procesu edukacyjnego jest sprawdzana przez organy państwowe zewnętrzne (nie tylko oświatowe) np. komisje UE/ WUP/PUP etc.
Wymaga to od nas ciągłego doskonalenia programów oraz naszych umiejętności, a nie jedynie dokonania rocznej opłaty za możliwość posługiwania się logotypem.

Większość odbywa się w obiektach w centrum Poznania z dogodnym dojazdem i parkingami. Miejsce oraz godziny szkoleń i kursów są podane w opisie w mailu poprzedzającym szkolenie. W weekendy zwykle zajęcia prowadzimy od 9.00- 17.00 a w tygodniu od 13.00-20.00

Jeżeli na wybrane szkolenie możesz się zapisać, to znaczy, że są tam wolne miejsca. Po zapisaniu się wpłać 500 zł (przy kursie 1500 zł) opłaty rezerwacyjnej w ciągu 3 dni, w przeciwnym razie Twoje zgłoszenie zostanie anulowane.

Zapisu na szkolenie/ kurs dokonuje się w analogiczny sposób jak zakupu w sklepie internetowym.

Na stronie z kursem, który Cię interesuje kliknij guzik “Zapisuję się”. Następnie podaj nam wymagane przez system oświatowy dane (imię, nazwisko,dat urodzenia, adres e-mail, nr telefonu i etc.) oraz ewentualne dane do faktury na firmę. W ciągu 3 dni po zapisaniu się wpłacasz opłatę rezerwacyjną za szkolenie w wysokości 500 zł lub 1500 zł na kurs Instruktora.

  1. Możesz zrezygnować w ciągu 14 dni od zaksięgowania pierwszej wpłaty na kurs na naszym koncie. Zwracamy Tobie wszystkie wpłacone środki.
  2. O swojej chęci rezygnacji poinformuj nas mailowo pod adresem: kursy@efib.pl.
  3. Możesz wskazać innego uczestnika, który zajmie Twoje miejsce na szkoleniu.
  1. Jeżeli do kursu jest więcej niż 3 tygodnie – po zapisaniu się wpłacasz opłatę rezerwacyjną w wysokości 1500 zł. Pozostałą kwotę dopłacasz na 2-3 tygodnie przed kursem.
  2. Jeżeli do kursu/ szkolenia jest mniej niż 3 tygodnie, po zapisaniu się prosimy o wpłatę pełnej kwoty.
  3. W przypadku szkoleń prosimy o wpłatę pełnej kwoty.
  4. Skontaktuj się z biurem jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia: kursy@efib.pl.

W naszym serwisie istnieją 3 możliwe formy płatności:

  1. Tradycyjny przelew bankowy.
  2. Szybki przelew online.
  3. Płatność kartą kredytową.

Wszystkie podane kwoty są kwotami brutto. Jest to więc całkowita kwota za udział w szkoleniu/ kursie.

Tak, realizujemy szkolenia z KFS/PUP/BUR. W tym wypadku procedura zapisu na szkolenie wygląda nieco inaczej niż przy zwykłym zapisie. Jeżeli planujesz finansować swoje szkolenie skontaktuj się z nami pod adresem:kursy@efib.pl.

Wystawiamy faktury bez VAT, nie jesteśmy płatnikiem VAT. Jeżeli przy zgłoszeniu podałeś dane do faktury na firmę taka właśnie faktura zostanie wystawiona. Wszystkie faktury są wysyłane drogą mailową po zaksięgowaniu wpłaty.

Możliwości finansowań jest wiele. EFIB dr Magdalena Górecka spełnia wszystkie kryteria nawet najtrudniejszych projektów stąd między innymi można uzyskać dofinansowanie z:

Tak, to skrót w którym zawiera się nasza działalność:

EFIB – Edukacja, Fizjoterapia, Biznes

Tak, nasze kursy możesz wykupić, nie kupisz jednak uprawnień. By zdać egzamin musisz wykazać się wiedzą i umiejętnościami. Jakość jest dla nas najważniejsza, bo to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, ale przede wszystkim Twoich podopiecznych. Reprezentuje
nas ponad 8 tysięcy Instruktorów i Trenerów, którzy z sukcesami prowadzą treningi, swoje kluby, doradzają zawodnikom, sędziują i usprawniają narząd ruchu.

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy