EFIB - Edukacja, Fizjoterapia, Biznes

młoda bizneswoman siedzi na krzesle i się usmiecha.

Efib powstał z mojej pasji do sportu. W 2008 roku na rynku szkoleń działały głównie firmy „wydające papiery”. Ponieważ sama chciałam zdobywać umiejętności, czerpać z aktualnej wiedzy i kształcić się przez doświadczenie, zaczęłam szukać specjalistów i organizować szkolenia. Tak powstał EFIB; aby kształcić Instruktorów i Trenerów, którzy pracując z pasją, będą zarażać swoją miłością do aktywności fizycznej innych. Z racji mojego wykształcenia i zainteresowań naukowych pisane przeze mnie programy szkoleń budują mosty między wiedzą trenerów i fizjoterapeutów, dając skuteczne narzędzia do pracy łączące te dwie specjalizacje. Przez lata udawało mi się nawiązywać współpracę ze szkoleniowcami, którzy jak ja, nieustannie się kształcą i doskonalą warsztat. Wraz z całym zespołem EFIB dokładam wszelkich starań, abyś mógł rozwijać się i czerpać z wielu lat naszego doświadczenia. Zależy nam, aby promować zdrowy ruch (#zdrowyruch) i holistyczną pracę z ciałem (#holistycznapracazciałem). W ten sposób dokładamy swoją cegiełkę do zwiększania świadomości, dbania o zdrowie i sprawność, nie tylko w Polsce. Chcemy przyczynić się do zbudowania społeczeństwa ludzi zdrowych i sprawnych, którzy żyją uważnym, szczęśliwym i spełnionym życiem także w dojrzałym i podeszłym wieku.

TO NAS WYRÓŻNIA

SZKOLENIE-PRAKTYCZNE-KURS-WIEDZA-DRMGORECKA-EFIB

Praktyczna wiedza

W EFIB łączymy wieloletnie doświadczenie z nieustannie idącą do przodu wiedzą medyczną i naukową. Wszystkie nasze kursy i szkolenia są oparte o praktykę, uczymy przez doświadczenie.

ROZWOJ-EDUKACJA-ZDROWOTNA-SPORT-EFIB-DRMGORECKA

Rozwój

Skuteczna praca z ciałem wymaga syntezy wielowymiarowej wiedzy i ciągłego rozwoju. W EFIB pokazujemy różne ścieżki i rozwiązania, inspirując i pomagając rozwinąć skrzydła. Realizujemy misję holistycznego podejścia do ciała i treningu - #zdrowyruch

DOSWIADCZENIE-SZKOLENIE-ZABAWA-NOWI-ZNAJOMI-PASJA-EFIB-RADOSC

Doświadczenie

Od 2008 roku działamy w edukacji zdrowotnej i sportowej, cały czas pracujemy nad tym by kursy i szkolenia EFIB dawały Wam skuteczniejsze narzędzia do pracy z podopiecznymi.

SZKOLENIE-CERTYFIKAT-EFIB-KURS-DRMGORECKA

Kształcenie

Kadra szkoleniowa EFIB nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje, nieprzerwanie aktualizujemy wiedzę i metody. Nieustannie modyfikujemy autorskie programy, poparte naszym wieloletnim doświadczeniem. Nie boimy się trudnych pytań!

trener-motoryczny-poznan

Indywidualne podejście

Oferujemy kursy “szyte na miarę”, opracowane według indywidualnych potrzeb osób prywatnych, firm i instytucji.

sprawnosc-personalny-trening-terapeutyczny

Jakość - dlaczego warto uczyć się w EFIB ?

Jakość jest dla nas najważniejsza. Nasi absolwenci wykazują się wiedzą i umiejętnościami, które potwierdzamy w trakcie wymagających egzaminów końcowych. Reprezentuje nas już ponad osiem tysięcy instruktorów i trenerów. Posiadamy patronaty Ministerstw, Polskich Związków Sportowych oraz Akredytację Oświatową. Absolwentów EFIB spotkasz nie tylko w Polsce i Europie. Łączy nas pasja!

ZOBACZ CO INNI O NAS PISZĄ

ZOBACZ NASZE WSPÓŁPRACE

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy