ZAŁOŻYCIELKA | WYKŁADOWCA | INSTRUKTOR

nauczycielka jogi siedzi w asanie na macie i tlumaczy kursantom pozycje

DR MAGDALENA GÓRECKA

ceo efib

-

Budując swój warsztat pracy uczyłam się nie tylko w Polsce i UE, ale też Azji i USA. Obroniłam doktorat oparty na treningu motorycznym i terapii ruchem na poznańskim AWF. Łączę interdyscyplinarną wiedzę od sportu, przez jogę i najnowszą anatomię funkcjonalną po interwencje ruchowe.
W 2008 roku stworzyłam EFIB Akredytowaną Placówką Edukacji Ustawicznej, kształcącą Instruktorów i Trenerów. Pracując jako szkoleniowiec i wykładowca kursów, na uczelniach wyższych, wojsku i firmach prywatnych etc. przeszkoliłam ponad 8500 osób, m.in. z zakresu zdrowego kręgosłupa, jogi terapeutycznej, biomechaniki stanowiska pracy, obciążeń aparatu ruchu i układu nerwowego. Równocześnie pracuję jako terapeuta ruchowy i trener w zakresie funkcjonalnym i terapeutycznym. Specjalizuję się w treningu motorycznym osób z wielochorobowością i po kontuzjach. Poprzez precyzyjny dobór ćwiczeń, optymalizuję postawę ciała i reedukuje motorycznie podopiecznych.
Jestem autorką publikacji naukowych, programów kształcenia i podręczników dla trenerów z zakresu metod i form treningu opartych o praktykę. Praca z ciałem daje mi wiele radości i satysfakcji oraz poczucie spełnienia. Przekazywanie wiedzy i pasji do aktywności fizycznej i zdrowego ruchu jest moim życiowym celem.

SZKOLENIOWCY EFIB

trener efib nauczyciel jogi w koszulce z logo efib
ANDRZEJ

-

Andrzej z wykształcenia mgr inżynier z pasji nauczyciel Jogi. Hatha jogę praktykuje od 1992 r. Początkowo jego nauczycielem była przez wiele lat dr Maria Stróżyk, później Jurek Jagucki. Andrzej był jednym z uczestników pierwszego kursu nauczycielskiego metody Iyengara organizowanego w Polsce. Uzyskał tam dyplom stopnia Introductory ||. Praktykował min. we Francji, u Faeq'a Birii, w Indiach u Państwa Iyengarów. Swój warsztat doskonali na wielu szkoleniach u najwybitniejszych nauczycieli tej metody z Polski i całego świata. Jako nauczyciel zdobywa doświadczenia prowadząc m.in. zajęcia z jogi na międzynarodowych warsztatach tańca organizowanych od lat przez Ewę Wycichowską. Hatha joga, nauki buddyjskie oraz praktyka zen splatają się i przenikają w jego praktyce i nauczaniu. Swoim wieloletnim doświadczeniem nauczyciela jogi podzieli się z Wami na kursie Instruktora Jogi w EFIB  - Instruktor Fitness Ćwiczenia Psychofizyczne.

Trener w koszulce z logo efib, nauczyciel jogi w asanie siedzi na łące.
BARTOSZ

-

Bartek jest magistrem socjologii a jogę praktykuje od ponad 10 lat. Ukończył Kurs Nauczycielski Ashtanga Vinyasa Jogi prowadzony przez Beatę Darowską w ramach John Scott Yoga Community (200h RYS). Jest także Instruktorem Rekreacji - Fitness ćwiczenia psychofizyczne ukończonym w EFIB dr Magdalena Górecka. Uczestniczył w wielu warsztatach z takimi nauczycielami jak Andrea Lutz, Vanessa Gilgoff, John Scott, Stu Girling, Balu Thevar. Podczas pobytu w Indiach uczestniczył w regularnych zajęciach Ashtanga Vinyasa Jogi Mysore, Led Class oraz zajęciach specjalnych u Balu Thevara w Arambolu. Na jego praktykę oraz nauczanie mieli wpływ wszyscy nauczyciele, których spotkał na mojej jogowej ścieżce min.: Inka Kozłowska (Iyengar Joga), Kasia Peka (Iyengar Yoga, Ashtanga Vinyasa Joga, Joga powięziowa). Bartek: Wierzę, że każdy kto staje na macie ma swój powód by rozpocząć praktykę, ja chciałem prawdziwie poczuć siebie, poznać siebie. Moja jogowa podróż rozpoczęła się od praktyki według metody Iyengara, później przyszedł czas na Vinyase by ostateczne moją regularną praktyką stała się Ashtanga Vinyasa Joga. Dziś joga jest moją wielką pasją, która chętnie dzielę się z innymi. Podczas praktyki na kursie Instruktora Jogi EFIB odnajdziesz spokój i koncentrację. Istotne jest dla mnie poszukiwanie balansu między rozluźnianiem, siłą a elastycznością, między transformacja a świadomym odpuszczeniem. A w pracy Nauczyciela Jogi EFIB pokazuję, że "w Twojej praktyce Ty jesteś ekspertem od swojego ciała!" Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Poza jogą : uwielbiam podróże, te małe, na spotkanie z przyjaciółmi przy kawie i te wielkie za ocean. Do zobaczenia na kursie :)

instruktor gier i zabaw dla dzieci w stroju szkoły efib trzyma pilke rehabilitacyjna i słupki slalomowe
DARIUSZ

-

Dariusz jest Absolwentem Wychowania Fizycznego na AWF w Poznaniu. Wyspecjalizował się w pracy z dziećmi i sporcie osób niepełnosprawnych. Dlatego też kontynuował edukację w zakresie fizjoterapii, by móc bardziej holistycznie podchodzić do pracy z podopiecznymi.  Darek jest instruktorem dyscypliny sportu w judo, gimnastyki i kulturystyki. Mając na uwadze rozwój warsztatu trenerskiego w zakresie usprawniania dzieciaków ukończył kurs trenera lekkoatletyki, a pod kątem pracy z osobami niepełnosprawnymi kursy z zakresu pływanie osób niepełnosprawnych. Dariusz Migdałek jest pasjonatem sportu, wieloletnim i utytułowanym zawodnikiem poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia, medalistą Mistrzostw Polski w Judo. Obecnie jest nauczycielem w Zespole Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu i trenerem Olimpiad Specjalnych - największej grupy niepełnosprawnych judoków w Polsce. Jako trener pracuje z dziećmi w pełni sprawnymi i niepełnosprawnymi. Jest autorem licznych publikacji o tematyce sportu osób niepełnosprawnych. Podczas szkoleń z gier i zabaw dla dzieci oraz kursu Instruktora EFIB podzieli się doświadczeniem w pracy z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi.

trener nauczyciel efib. Kurs hipoterapii poznań kurs trenera fitness 50+ terapeutyczny senioralny
DOMINIKA

-

Dominika jest absolwentką fizjoterapii poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz studentką Osteopathie Schule Deutschland i założycielką Centrum Terapii ASEMI. Jest dyplomowanym Instruktorem Jogi - Instruktor Fitness Ćwiczenia Psychofizyczne w EFIB, Jeździectwa i Hipoterapii. Swoją doświadczenie zawodowe i hobby jeździeckie połączyła w pracy szkoleniowca EFIB dr Magdalena Górecka. Na co dzień pracuje manualnie z pacjentami bólowymi, oraz układa treningi rehabilitacyjne w oparciu o metodę kinetic control oraz medyczny trening terapeutyczny. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, zdobywając kolejne cenne w pracy rehabilitanta umiejętności (Kinetic Kontrol, Medyczny Trening Terapeutyczny, Trening Funkcjonalny, NDT Bobath dla dzieci, kurs Iº Integracji Sensorycznej, masażu Shantala, kurs z zakresu zastosowania kombinezonów DUNAG 02. W pracy z kursantami EFIB bazuje na doświadczeniu zdobytym w trakcie pracy w Niemczech, Portugalii oraz Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii dla Dzieci Niepełnosprawnych w Stobnie. Łącząc rzetelną i szeroką wiedzę praktyczną z pogranicza różnych dyscyplin przydatnych w usprawnianiu i terapii ruchem. Wraz z dr Magdaleną Górecką stworzyły unikalny program szkoleń łączących aspekty pracy Instruktora Trenera Personalnego i fizjoterapeuty w ramach Kursów Instruktora Treningu Terapeutycznego i Medycznego.

koń pasie się na łące świeżą trawą. W tle kursanci efib podczas zajęć kurs hipoterapii jazdy konnej poznań
DANUTA

-

Danuta jest pedagogiem i absolwentką zootechniki. Całe życie związana z nauczaniem i końmi. Zaczęła nauczać jako Instruktor Sportu w Jeździectwie. Następie uzyskała uprawnienia sędziowskie III i II klasy w ujeżdżeniu, skokach, WKKW i powożeniu. Jednocześnie rozwijała swój warsztat pracy w stronę para jeździectwa i hipoterapii. Danusia jest jednym z najbardziej doświadczonych Instruktorów hipoterapii w Poznaniu. Od 1999 roku pracuje z podopiecznymi w zakresie Olimpiad Specjalnych. Swoim doświadczeniem i pasją podzieli się z Wami na kursie Instruktora Hipoterapii EFIB.

nauczyciel-jogi-ieangara-w-svastikasanie-medytuje-w-kolszulce-efib
DAREK

-

Jogę praktykuje od blisko 30 lat a od ponad 20 lat jej naucza. Uprawnienia nauczyciela Jogi zdobył na pierwszym polskim kursie nauczycielskim Stowarzyszenia Jogi Iengara, w 2002 r. Od tego czasu praktykował u większości najstarszych, najbardziej doświadczonych nauczycieli w Polsce, min. u Henryka Liśkiewicz, Konrada Kocota, Sławomira Bubicza, Leszka Mioduchowskiego czy Jurka Jaguckiego. Z Henrykiem Liśkiewiczem współpracował wiele lat, pracując w jego szkole, podobnie przez kilka lat związany byłem z Leszkiem Mioduchowskim. Miał przyjemność praktykować asany i doskonalić się na warsztatach prowadzonych przez tak wybitnych nauczycieli jak Geetagi Iengar, Fayeq Biria, Loys, czy Ratanta C. Shah. Podczas kilkukrotnych, wielomiesięcznych pobytów w Indiach, uczył się u takich nauczycieli jak Surinder Sigh, Usha Devi czy Surian (i wielu innych, wymieniamy tych bardziej utytułowanych). Darek ćwiczył również w wielu innych szkołach i klasztorach, praktykując nie tylko hatha jogę, ale również jogę kundlini, tantra jogę, jogę tradycyjna, techniki oddechowe, laya jogę… Kilkanaście lat temu miał zaszczyt być osobiście inicjowany w techniki medytacyjne Quan Yin, przez samą Najwyższa Mistrzynię Ching Hai. Vipassany uczył go twórca i mistrz tej techniki medytacyjnej- Satya Narayan Goenka. W EFIB postaram się przełożyć swoje doświadczenie na skuteczne nauczanie przyszłych instruktorów jogi.

trenerka w koszulce z logo efib. kurs instruktora hipoterapii poznań
IRENA

-

Irena jest pedagogiem specjalnym, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chcąc kształcić się wieloaspektowo w obszarze zainteresowań ukończyła pedagogikę specjalną, edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną, na poziomie licencjackim oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na poziomie magisterskim a także psychologię. Irena jest dyplomowanym terapeutą SI. Doświadczonym, nieprzerwanie kształcącym się praktykiem dlatego pozyskaliśmy ja do zespołu EFIB dr Magdalena Górecka. Jej domeną jest praca z dziećmi, w której skupia się przede wszystkim na wzmacnianiu mocnych stron, niwelowaniu deficytów. Swoją pracę traktuje jak pasję i podchodzi do zagadnień terapii w sposób całościowy, odpowiadając na najważniejsze potrzeby małego pacjenta, budując atmosferę zaufania, komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Irena jak wszyscy szkoleniowcy EFIB jest oczywiście pasjonatką aktywności fizycznej, jej ulubioną formą są biegi długodystansowe. Doświadczeniem z pracy terapeutycznej podzieli się z Wami na kursie Instruktora Hipoterapii EFIB.

trenerka efib podczas jazdy konnej w tradycyjnym stroju jeździeckim. kurs jazdy konnej jeździectwa pzj poznań
KALINA

-

Kalina jest instruktorem sportu Polskiego Związku Jeździeckiego, sędzią w dyscyplinie skoków przez przeszkody oraz egzaminatorem WKE odznak jeździeckich. Od lat prowadzi jazdy rekreacyjne i sportowe dla dorosłych, dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania. Zaczynając od podstaw i szlifowania dosiadu na lonży po przygotowywanie jeźdźców do egzaminów na złotą odznakę jeździecką, startów w zawodach skokowych i ujeżdżeniowych. Zawody jeździeckie zna z perspektywy zawodnika, szkoleniowca, sędziego oraz pomocy przy ich organizacji. Początek jej przygodzie Instruktora dał udział w kursie Instruktora Jeździectwa w EFIB, gdy była jeszcze nastolatką, co dało jej możliwość rozwijania warsztatu od obozów jeździeckich. Kolejne uprawnienia i stopnie instruktorskie kontynuowała w Polskim Związku Jeździeckim jak wielu Absolentów EFIB. Poza jeździectwem w kręgu jej zainteresowań są też sporty siłowe, pływanie i joga. Zapraszam na kurs Instruktora Jeździectwa w EFIB - pomożemy Ci zmienić pasję w zawód :)

trenerka w koszulce z logo efib. kurs instruktora hipoterapii poznań
ŁUCJA

-

Łucja jest absolwentką fizjoterapii poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy zawodowej zajmuje się szeroko pojętą aktywizacją ruchową oraz edukacją prozdrowotną dzieci i seniorów. Swoją pasję jeździecką i fizjoterapeutyczną łączy w zawodzie Hipoterapeuty. Przygodę z hipoterapią rozpoczynała jako wolontariusz w czasie studiów, z czasem zostając dyplomowanym Instruktorem. Łucja to wieloletni pracownik Fundacji Stworzenia Pana Smolenia zajmującej się Hipoterapią swoim doświadczeniem dzieli się z Wami podczas kursu Instruktora Hipoterapii w EFIB dr Magdalena Górecka.  Prywatnie i zawodowo uwielbia ruch i aktywne spędzanie czasu. Jej pasją są wędrówki górskie, sporty zimowe oraz różne formy rękodzieła.

intruktor trener w koszulce z logo efib. pasja trening zdrowotny siłownia siła wytrzymałość funkcjonalny
ŁUKASZ

-

Łukasz jest absolwentem studiów trenerskich Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Od 17 roku życia jest związany ze sportem wyczynowym. Były zawodnik pierwszoligowego klubu siatkarskiego Krispol Września. Jako pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Poznańskiej oraz reprezentant uczelni na Mistrzostwach Polski łączy w życiu pracę oraz prawdziwą pasję. Swój talent pedagogiczny realizuje także w EFIB od ponad dekady. Wieloletnia praktyka oraz ugruntowana wiedza metodyczna sprawiają, że w sposób rzetelny dzieli się doświadczeniami z uczestnikami kursów. Jego pasją jest sport, zamiłowaniem siatkówka, a hobby boks. Łącząc wiedzę z kilku dyscyplin potrafi przekazać tajniki treningu personalnego, funkcjonalnego, a także sposobu przygotowania fizycznego sportowców. Wyznaje zasadę, że trener to nie tylko ekspert w zakresie swojej specjalności sportowej, to osoba otwarta, która motywuje do wysiłku, a przede wszystkim wierzy w sukces i pomaga osiągnąć wymarzony cel.

trener efib w koszulce z logo efib
DAWID

-

Dawid jest magistrem… ekonomii ;) a kulturystą z pasji. Instruktorem Fitness ćwiczenia siłowe oraz Certyfikowanym Trenerem Personalnym Europejskiej Federacji Kulturystyki E.B.F.F Posiada prawie 20-letnie doświadczenie w pracy z ciałem. Od 13-lat startuje w zawodach, od 2005 roku jest zawodnikiem PZKFiTS federacji IFBB startujący w zwodach. Członek Kadry Narodowej w Kulturystyce od 2009 roku. Jest Mistrzem Polski w Kulturystyce Klasycznej, brązowym medalistą Pucharu Polski w Kulturystyce Klasycznej, finalistą Mistrzostw Europy w Kulturystyce Klasycznej oraz zwycięzca "Kamiennej Rzeźby" w Kulturystyce Klasycznej. Dawid Damasik jest kulturystą naturalnym, dlatego w nurcie dążenia do sprawności i zdrowia w sposób holistyczny w dr EFIB dr Magdalena Górecka bardzo się cieszymy, że pokazuje inną stronę tego sportu. Dawid jest ekspertem do spraw dietetyki i ćwiczeń siłowych, swoim doświadczeniem dzieli się na zajęciach Kursu Trenera Personalnego EFIB. Wielokrotnie jako ekspert występował programach tematycznych telewizji TVP Poznań, TVP2 oraz Polsat Biznes oraz portalu internetowego SFD. Na co dzień jest Trenerem Personalnym i menagerem siłowni w najdłużej istniejącym na rynku wielkopolskim klubie fitness. Na kursach Instruktora Sportów Siłowych EFIB będzie się z Wami dzielił swoim doświadczeniem i wiedzą, podamy Wam razem shake’a: profesjonalizm, zaangażowania, ze szczyptą kreatywności i fantazji :)

trener sztuk walki w koszulce z logo efib
GRZEGORZ

-

Grzegorz jest Instruktorem Sztuk Walki, utytułowanym zawodnikiem, medalistą Muay Thai, K-1, MMA i Mistrzem Polski w Muay Thai, Submission Fighting, MMA. Grzegorz był uczestnikiem zawodowych gal np.: "Nights of Champions", 8 miejsce w rankingu PL MMA 70 kg MMArocks.pl, otrzymał też nagrodę za najlepsze zakończenie walki 27 edycji MLS. Wiedzę zdobytą podczas swojej kariery zawodniczej wykorzystuje w pracy trenerskiej jako główny trener Muay Thai w sieci klubów Kohorta Poznań, których jest założycicelem a także podczas kursów Instruktora Samooborny w EFIB dr Magdalena Górecka. Podaczas szkoleń Instruktora Sztuk Walki w EFIB dzieli się doświadczeniem nie tylko z maty czy oktagonu ale także tak istotnym w pracy Instruktora skutecznym podejściem do pracy z ludźmi.

trenerka efib w koszulce z logo siedzi na piłce fitball i uśmiecha się
JOANNA

-

Joanna jest absolwentką fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, doktorem nauk o kulturze fizycznej, w 2013 r. obroniła pracę doktorską z zakresu skolioz. Całe życie związała z fitness i fizjoterapią. Jest doświadczoną instruktorką fitness, jej specjalnością są zajęcia dla kobiet, pilates i zdrowy kręgosłup. Jednocześnie pracuje jako fizjoterapeutka i wykładowczyni. Praca pedagogiczna daje jej wiele satysfakcji i poczucie spełnienia. Sama nieustannie się kształci, ukończyła wiele kursów z zakresu fitness, fizjoterapii w tym masaż głęboki, terapii manualnej, kinesiotapingu. Od kilku lat jest mamą trójki szkrabów dzięki temu swoją wiedzę w zakresie aktywnej ciąży i połogu mogła pogłębić praktycznie ;) Dzięki temu doświadczeniu zajęcia szkolenia Aktywność kobiet w ciąży i trening mięśni dna miednicy są tak ciekawe i rzetelne. Jej hobby jest aktywne spędzanie czasu w każdej postaci oraz zdrowe odżywianie co idealnie wpisuje się w misję Efib dr Magdalena Górecka :-)

jezdziec pokonuje prakur na siwej klaczy sportowej podczas mistrzostw europy w skokach
JAN

-

Jeździectwo towarzyszy mu od najmłodszych lat, startował w zawodach Pony, zarówno w kategorii skoków przez przeszkody, jak i WKKW. Dwukrotnie brał udział w Mistrzostwach Europy, po rozpoczęciu rywalizacji w kategorii juniorów skupił się na skokach przez przeszkody. W 2005 roku wygrał ogólnopolską olimpiadę młodzieży. W latach 2006-2008 był członkiem kadry narodowej juniorów. Jan jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne, specjalizacja trener jeździectwa II stopnia. Pracuje z końmi na każdym poziomie, kształtuje młode konie oraz promuje doświadczone konie na zawodach w kraju, jak i na zawodach międzynarodowych. Jestem członkiem Zarządu Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego.

trener efib podczas jazdy konnej w tradycyjnym stroju jeździeckim. kurs jazdy konnej.
KATARZYNA

-

Katarzyna jest od wczesnego dzieciństwa związana z końmi i sportem jeździeckim. Po krótkiej przygodzie ze skokami przez przeszkody moją dyscypliną stało się ujeżdżenie, które uprawiam po dziś dzień. Na co dzień łączę pracę pedagogiczną - jako trener II klasy sportowej w ujeżdżeniu ze swoją pasją jako zawodniczka. Jest Poznanianką, absolwentką poznańskiego Marcinka, byłą studentką Uniwersytetu Przyrodniczego obecnie pogłębia swoją wiedzę na Uniwersytecie Medycznym. Ma za sobą starty na licznych zawodach ogólnopolskich do klasy CC włącznie, a także udział w prestiżowych imprezach takich jak Halowy Puchar Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów czy Mistrzostwa Polski Młodych Koni. Od kilku lat prowadzę treningi ujeżdżeniowe dla zawodników o różnym stopniu zaawansowania, przygotowuję także dzieci do zdawania Odznak Jeździeckich i zdobywania klas sportowych. Jej mentorem od czasów juniorskich niezmiennie pozostaje pan mgr Tomasz Mossakowski z którym EFIB dr Magdalena Górecka współpracuje już 6 lat :) Poza jeździectwem, moją wielką pasją jest kryminalistyka i medycyna laboratoryjna, które to zainteresowania realizuję poprzez swoje studia na Uniwersytecie Medycznym. Podczas kursów Instruktora Jeździectwa EFIB mam nadzieję podzielić się z Wami swoją pasją :-)

Trener efib w tradycyjnym kimono gi do sztuk walki.
MAKSYMILIAN

-

Maksymilian jest absolwentem Wychowania Fizycznego, Instruktorem Samoobrony, posiadaczem czarnego pasa pierwszego stopnia w Brazylijskim Jiu Jitsu. Kilkakrotnym Mistrzem Polski i Europy. Jestem głównym trenerem i założycielem klubu INVICTUS BJJ. Max prowadzi w EFIB dr Magdalena Górecka zajecia kursu Instrukotra Sztuk Walki Instrukotra samoobrony. Jego podopieczni z sukcesami szkolą nowych adeptów sztuk walki w różnych miastach w Polsce i Europie. Swoje doświadczenie z maty jako zawodnik i Trener oraz pracy z ludźmi podczas budowania sieci klubów przekazuje za zajeciach Kursu Instrukotra Sztuk Walki EFIB.

trener instruktor efib podczas skoku przez przeszkodę w stroju jeździeckim. kurs instruktora jazdy konnej pzj poznań
STANISŁAW

-

Stanisław Helak jest trenerem II klasy jeździectwa, wieloletnim działaczem Polskiego Związku Jeździeckiego. Doświadczony zawodnik i jeździec, drużynowy Wicemistrz Europy Juniorów, dwukrotny II Wicemistrz Polski Seniorów w Skokach przez Przeszkody. Wieloletni reprezentant Polski, członek kadry olimpijskiej, Międzynarodowym Gospodarz Toru i Sędzia klasy Państwowej w skokach. 12 lat zasiadał w Zarządzie Polskiego Związku Jeździeckiego, w tym 4 lata pełnił funkcję vice Prezesa. W 2016 roku przez 5 miesięcy Dyrektor sportowy PZJ. Wieloletni członek Zarządu Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego w tym w latach 2012 – 2016 jego Prezes. Od 21 lat zajmuje się koordynacją szkolenia dzieci i młodzieży. Organizator zawodów jeździeckich: Błękitna Wstęga Wielkopolski, Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży. Razem z ojcem „wprowadził” konie na teren MTP przez wiele lat organizując tam zawody. Współpracuje z Efib dr Magdalena Górecka od samego początku.

trener podczas jazdy konnej w tradycyjnym stroju jeździeckim. kurs jazdy konnej efib w poznaniu pzj.
TOMASZ

-

Tomasz Mossakowski jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Instruktorem Sportu w Jeździectwie, międzynarodowym sędzią w trzech dyscyplinach: skokach, WKKW i powożeniu. Sędziował dwukrotnie Mistrzostwa Europy, wielokrotnie Mistrzostwa Polski i wiele innych dużych imprez międzynarodowych w Polsce, Irlandii, Francji, Rosji i etc. Tomasz Mossakowski jest wieloletnim członkiem Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego. Jego liczni wychowankowie ze Studenckiego Klubu Jeździeckiego to obecni zawodnicy, sędziowie i hodowcy koni. Swoim doświadczeniem i wiedzą Tomasz Mossakowski od lat dzieli się w EFIB dr Magdalena Górecka podczas kursów Instruktora Jazdy Konnej Jeździectwa EFIB.

Instruktor efib podczas jazdy konnej na brzegu morza. jazda konna jeździectwo kurs instruktora
ZUZANNA

-

Zuzanna jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt i kierunku Zootechnika ze specjalnością Hipologia. Posiada również tytuł Technika Weterynarii. Już od najmłodszych lat startowała w ujeżdżaniu, skokach i WKKW, jest również Instruktorem Jazdy Konnej i sędzią Polskiego Związku Jeździeckiego. Od ponad dekady Zuzanna przekazuje swoją wiedzę z zakresu nauczania prowadzenia jazd, hodowli, weterynarii podczas Kursu Instruktora Jeździectwa EFIB. Dzieli się wskazówkami, które czerpie z wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie. Jej pasją są konie, bulteriery miniaturowe oraz ostatnio alpaki.

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy