grafika przedstawiająca warunki otrzymania dofinansowania kfs

W większości powiatów całej Polski już rozpoczął się nabór. Nie przegap szansy na dofinansowanie szkolenia w EFIB.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) udziela środków na dofinansowanie szkoleń pracowników i pracodawców. Wnioski należy kierować do Powiatowych Urzędów Pracy – PUP.

Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Jedynym warunkiem koniecznym jest zatrudnianie minimum jednej osoby na podstawie umowy o pracę, bez względu na wymiar etatu.

Dzięki środkom KFS można uzyskać dofinansowanie wynoszące 80% kosztów kształcenia ustawicznego, a w przypadku mikroprzedsiębiorstw dofinansowanie wynosi 100%!

Dystrybutorem środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego są Powiatowe Urzędy Pracy (PUP). Aby starać się o uzyskanie dofinansowania należy złożyć wniosek we właściwym dla miejsca zarejestrowania działalności gospodarczej Powiatowym Urzędzie Pracy.

Ten krok jest o tyle istotny, że nabory na środki z KFS są bardzo krótkie, z reguły trwają one tylko kilka dni, a przy dużym zainteresowaniu dofinansowaniem nabory odbywają się tylko raz do roku. W większości powiatów nabory ruszą w pierwszym kwartale 2022.

 

Dla województwa wielkopolskiego aktywny nabór jest już w powiatach (kliknij w wybrane miasto, a przejdziesz na stronę PUP)

POZNAŃ

GNIEZNO

KOŚCIAN

SŁUPCA

SZAMOTUŁY

ŚRODA WIELKOPOLSKA

Będzie nam miło, jeśli udostępnisz tę informację wszystkim, którzy mogą być zainteresowani naszymi szkoleniami!

 

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj darmowego e-booka „Pozbądź się bólu – 3 ćwiczenia na zdrowy kręgosłup dla każdego!”

Udostępnij:

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy