| Magdalena Górecka

Co to są kursy instruktorskie modułowe?

Kursy instruktorskie modułowe to kursy składające się z części praktycznej i teoretycznej. W części praktycznej realizuje się moduły szkoleniowe czyli jednodniowe warsztaty praktyczne. W części teoretycznej realizuje się szkolenia w formie on-line (w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie) oraz egzamin końcowy.

Zalety kursów modułowych

  • Po każdym module otrzymujesz certyfikat,
  • Ilość modułów zależy od wybranego kursu instruktorskiego
  • wybrane moduły dla wielu kursów są wspólne. Nie musisz ich powtarzać, jeśli chcesz zrealizować kolejny kurs. Dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.
  • opłatę za kurs można wnieść w całości lub płacić za pojedyncze moduły (dzięki czemu nie trzeba wykładać od razu całej kwoty)
  • poszczególne moduły realizujesz w dogodnym czasie i kolejności

Coś specjalnego dla naszych Absolwentów

Jeśli ukończyłeś już nasz kurs, wystarczy dołożyć do niego brakujące moduły i… zyskujesz kolejny tytuł instruktoraI to jest super!

Jakie kursy instruktorskie mogę wybrać?

Dlaczego warto szkolić się w Efib?

W Efib znajdziesz szeroką gamę warsztatów pracy z ciałem, m.in.: warsztaty pracy ze stopątrening funkcjonalny czy kurs instruktorów jogi. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dostosowanie programów kursów i szkoleń do obecnych wysokich standardów. Zapraszamy do kontaktu!

Odwiedź również nasz Gabinet Terapii Ruchem. Skorzystaj z personalnych treningów motorycznych lub personalnych treningów medycznych – przywróć sprawność, zwiększ elastyczność, podnieś swoje sportowe wyniki i osiągaj swoje cele szybciej. Sport bez kontuzji jest możliwy.

Ciekawostki wprost na Twoją skrzynkę mailową

Chcesz dostawać na swojego maila więcej ciekawostek i informacji o aktywności fizycznej, zdrowiu i dietetyce? Zapisz się na newsletter i otrzymaj darmowego e-booka!

Zobacz na filmie fragmenty naszych kursów:


Udostępnij:

OPINIE O SZKOLENIACH

Współpracujemy